3 - D SECURE

Bezpečnější platby kartou na internetu díky službě 3-D Secure

MasterCard® SecureCode ™ je jedinečná služba, která se využívá při platbách kartou přes internet. Klientům nabízí zvýšenou bezpečnost při platbách díky autorizaci platby specifickým bezpečnostním prvkem. Dochází tak k ověření držitele platební karty ještě před odesláním platby, což zamezuje zneužití karty v prostředí internetu.

Výhody služby 3-D Secure:

  • zvýšená bezpečnost internetových plateb
  • nižší riziko zneužití údajů na kartě
  • podpora českých i mezinárodních internetových obchodů označených logem MasterCard SecureCode

Držitelům našich kreditních karet typu MasterCard umožňujeme využívat službu 3-D Secure prostřednictvím SMS autorizace. V případě, že internetový obchod podporuje službu 3-D Secure, budete při nákupu přesměrováni na stránku banky obchodníka, kde zadáte informace o kartě (číslo karty, datum expirace a CVC2 kód ze zadní strany karty).

Při nákupu v internetovém obchodně budete přesměrováni na stránku banky obchodníka, kde zadáte informace o kartě, potřebné k ověření platby (číslo karty, datum expirace a CVC2 kód ze zadní strany karty). Následně budete vyzváni k potvrzení platby autorizačním kódem, který Vám bude automaticky zaslán v SMS zprávě na Vaše mobilní telefonní číslo evidované ke kreditní kartě.

Chcete-li platit kartou přes internet u obchodníků podporujících službu 3-D Secure, je třeba, abychom disponovali Vaším správným mobilním telefonním číslem. To bude sloužit na zasílání autorizačního kódu, kterým bude možné ověřit platbu.

Správnost telefonního čísla evidovaného v našem systému si můžete ověřit na infolince 810 888 999. Využívání služby 3-D Secure je bezplatné.

PROCES PLATBY KARTOU U INTERNETOVÝCH OBCHODNÍKŮ PODPORUJÍCÍCH SLUŽBU 3-D SECURE:

1. Zadejte údaje z platební karty

Při nakupování přes internet v obchodech podporujících službu 3-D Secure zadáte údaje ze své kreditní karty, které jsou potřebné k ověření platby (číslo karty, datum expirace a CVC2 kód ze zadní strany karty). Následně budete přesměrování na stránku CFH, na které Vám bude vygenerován Autorizační kód na potvrzení platby.

2. Zadejte AUTORIZAČNÍ KÓD

Autorizační kód, který vám bude zaslán v SMS zprávě, zadáte do dialogového okna a stisknete tlačítko Odeslat.

3. Proběhne ověření a potvrzení úspěšnosti platby

Pokud bylo SMS ověření držitele karty úspěšné, budete automaticky přesměrováni na stránku obchodníka. Pokud bude platba autorizována, váš nákup je úspěšně dokončen.

V internetových obchodech, které nejsou označeny logem MasterCard SecureCode, probíhá platba kartou přes internet stejně, jako dosud. Postačuje zadání údajů o kartě.